YAZ KUR'AN KURSU KİTABI / Mbsts, Dhbt ve Görevde Yükselme Kitapları (Mbstskitap.Com Yayınları)

 

Bugn          
Bizi Takip Edin!   
 
 SİSTEM İSTATİSTİKLERİ
Bugün Dün Toplam
0
3
16.989

 

YAZ KUR'AN KURSU KİTABI

Yaz Kur'an Kursunda öğretiçilik yapan Din gönüllüsüne büyük kolaylık.

Yaz Kuran Kursunda öğretiçilik yapan Din gönüllüsüne büyük

Yaz Kur'an Kursunda öğretiçilik yapan Din gönüllüsüne büyük kolaylık. Sorulu Cevaplı ''Dinimi Öğreniyorum'' Yaz Kuran Kursu Kitabını alan Öğretiçi kardeşlerimize Süpriz hediyeler ... Yapalan her şey Allah içinse gerisi teferruat.

 

BU KUR'AN KURSU kitabımızdan en az 15 ve üzeri alan, arkadaşlarına tavsiye eden, sosyal paylaşım sitelerinde paylaşan kardeşlerimize 30 TL'lik ''SURE ANLATIMLI MEAL KİTABI''nı HeDiYe Ediyoruz.

 

--------------------------------------------------------

 

Diyanet İşleri Başkanlığı'nın Üzerinde Durduğu YAZ KURAN KURSU'NDA Soru-Cevap şeklinde Hazırlanan kitap nihayat çıktı ve dağıtıma başlanıldı.

     Diyanet İşleri Başkanlığı 2017 yılı Diyanet Yaz kurslarında eskiden uygulanan bir geleneği çanlandırmak istiyor. Konuları okuduktan sonra kalıcı olması babında ÖĞRETİÇİLERDEN SORU-CEVAP sisitemini bu yıl tekrar önemine binaen üzerinde durulmasını istedi.

     Sorulu Cevaplı ''Dinimi Öğreniyorum'' Yaz Kuran Kursu Kitabını alan Öğretiçi kardeşlerimize Süpriz hediyeler ...

 

Diyanet'in Üzerinde Durduğu Soru-Cevap şeklinde Hazırlanan kitap hazır. Sorulu Cevaplı ''Dinimi Öğreniyorum'' Yaz Kuran Kursu Kitabı ÇIKTI.

 

KİTABIN DAĞITIMINA BAŞLANILDI

 

^Bu kıtabın hazırlanma sebebi nedir?

1-Diyanet'in ders kitabı olarak verdiği ''Dinimi Öğreniyorum'' isimli kitabı SORU-CEVAP şekline getirerek bir İLK'e daha imza attık. Amacımız o miniçik yavrularımıza İSLAM'ı daha anlaşılır bir şekilde sunmaktır.

2-Ders veren hocalarımız o iki kitabı SORU-CEVAP şeklinde ayarlaması çok zaman aldığından bir kolaylık olsun diye biz hazırladık.

3-Eskiden camilerde çoğunlıkla soru cevap şeklinde ders işlenirdi. Son zamanlarda düz yazı şeklinde ders işlenmeye başlandı. Konuları SORU-CEVAP sistemine dönüştürmek öğrenci üzerinde daha kalıcı bir etki yaprığından böyle bir kitabı hazırladık.

^Bu kıtabı alanlar memnun mu?

Bu kitabı alan din gönüllüsü hocalarımız, böyle bir kitabı hasretle beklediklerini söylemektedirler. Çünkü Kitabın Soru-cevap şeklinde olasının yanında duaların, surelerin, kametin, ezanın, yemek duasının, tecvid gibi konularında olması ayrı bir güzellik dediler.

^Bu kıtab hazırlanırken hangi kitaplar baz alındı?

Bu kitab hazırlanırken Diyanet İşleri Başkanlığının YAZ KUR'AN KURSU için dağıttığı kitaplar baz alınarak hazırlandı.

^Bu kıtaptan kesitler verir misiniz?

Diyanet Yaz Kur'an Kursu ''SORULU CEVAPLI DİNİMİ ÖĞRENİYORUM'' Kitabından kesitler.

 

ÖRNEKLER

 

 

 

 

b

O MİNİK YAVRULARIMIZA KATKIMIZ OLSUN DİYE 

Diyanet Yaz Kur'an Kursu ''SORULU CEVAPLI DİNİMİ ÖĞRENİYORUM'' Kitabı

5 TL + Kargo

13,5X19,8 Ebatlarında, 104 Sayfa ve 1. Hamur

 

SİPARİŞ İÇİN

0.535.820.33.32

BU KUR'AN KURSU kitabımızdan en az 15 ve üzeri alan, arkadaşlarına tavsiye eden, sosyal paylaşım sitelerinde paylaşan kardeşlerimize 30 TL'lik ''SURE ANLATIMLI MEAL KİTABI''nı HeDiYe Ediyoruz.

 

Bu Aşağıdaki Kitabı da İncelemeyi Unutmayın.

İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN